نمایشگاه

نظر سنجی نمایشگاه لبخند زمین

ارائه دست سازه بچه ها

سفالگری سفری ست که تمام نمی شود و مسیری تازه پیدا می کند و هنرمند را به دنیای خیال می برد و در کنار دست ورزی، بالا بردن توجه به اطراف و آموزش تکنیک را برای کودک به ارمغان می آورد ما در پایگاه تابستانی نحوه صحیح ورز دادن گل، تکنیک های پیچ و کویل ، وردنه زدن سفال و تکنیک چاپ را تجربه کردیم .

دریافت کارنامه زبان

یادگیری زبانی بجز زبان مادری باعث افزایش هوش در کودکان می شود و با فراگرفتن زبان انگلیسی برقراری ارتباط در سطح بین المللی برایمان مقدور خواهد شد. کودکان با شرکت در طرح شتاب دهنده پایگاه تابستانی بصورت فشرده یک سطح پیشرفت کرده و مهارت زبان انگلیسی شان پایدار و مستحکم شد.

گفت وگو با مربی زبان به صورت انفرادی

کودکان با شرکت در طرح شتاب دهنده پایگاه تابستانی حداقل یک سطح پیشرفت کردند. در این دوره، با تکیه بر اصول بازی محور، دانش آموزان مهارت های لازم را (مثل مهارت شنیداری و گفتاری) تمرین کردند. با فراهم آوردن محیطی شاد و امن، کودکان به یادگیری زبان علاقه مندی بیشتر نشان دادند، که یکی از اهداف مهم پایگاه تابستانی بود.

پذیرایی توسط دانش آموزان

تصور مثبت ما نسبت به توانمندی هایمان می تواند در بالارفتن عزت نفس و سلامت روان موثر باشد در کمپ تابستان کودکان مهارت‌هایشان را بالا برده و با تمرین اماده پذیرایی و میزبانی والدینشان در روز جشن هستند

خرید لوازم التحریر به نفع دانش آموزان نیاز به حمایت مالی

....